Srdečné Vás zveme na

Čtení Bible,

které se bude konat

na Bílou sobotu 26.3.2016

V kostele svaté Ludmily v Suché Lozi.

Čtení začíná v 8:00 hodin a pokračuje do 17:00 hodin.

Bude se číst od 8:00 do 11:00hodin evangelium sv. Jana,

od 11:11 do 14:42 evangelium sv. Lukáše

a od 14.50 do 17.08 evangelium sv. Marka.

Kostel bude otevřený po celý den.

Seznam čtení Bible 2016.docx

Srdečné Vás zveme na akci pod názvem Čtení Bible.

Akce se bude konat na Bílou sobotu 4.4.2015, v kostele svaté Ludmily v Suché Lozi.

Čtení začíná v 8:00 hodin a pokračuje do večerní mše svaté.

Budou se číst evangelia sv. Marka, sv. Jana a sv.Lukáše.
Kostel bude otevřený po celý den

Obecní knihovna Suchá Loz Vás zve na Burzu knih, která se bude konat v knihovně, dne 25.4.2015 od 16:00 do 18:00 hodin.

Burza probíhá tak, že si přinesete knihy, které už nepotřebujete a na burze si můžete vybrat stejný počet knih, které si odnesete domů.

Příjemné prožití svátků vánočních,
hodně štěstí a zdraví v příštím roce
přeje čtenářům
knihovnice
náhled

V sobotu 6.12.2014 ve 16.00 hodin, se koná zdobení perníčků pro děti v Obecní knihovně.

Každou sobotu v půjčovní době pořádáme kurz šití pro začátečníky. Jako aktivní účastníci se mohou přihlašovat dívky, které chodí na 2.stupeň ZŠ.

Kurz vede paní Libuše Čubíková.

Vážení čtenáři a návštěvníci knihovny,

dovolte, abych Vás pozvala na autorské čtení pana Michala Čagánka, které se bude konat 25.11.2014, v 17:30 hodin v prostorách naší knihovny.

Pozvánka na akci

Dovolte, abych Vás pozvala na loutkové divadélko pro děti

"O dvou bleškách"

Akce se bude konat

v sobotu 11.10.2014 v 16:00 hodin

v Obecní knihovně.

Nepřehlédněte zajímavé odkazy!

V sekci Zajímavé odkazy najdete přesně to, co slibuje její název. Vybrali jsme užitečné rádce pro výběr skvělé knihy přesně pro Vás „na míru“! Uspokojí ty, co hledají tip na něco čtivého (například napínavou detektivku), i ty pátrající po netradičních formátech (například mluvené slovo pro nekonečné žehlení).

Vaše knihovna má nový web!

Vaše knihovna má nové internetové stránky. A má z nich velkou radost. Věříme, že se Vám líbí, najdete zde vše potřebné a budete se často a rádi vracet, abyste zjistili, co je nového, které knížky přibyly a jaké akce chystáme.

Provozní doba

Sobota 15:00 - 19:00 hod.