O knihovně

„Ideální“ knihovna se stará o lidi. Je provázaná s životem v dané obci tak, že se pro něj stává nepostradatelnou. „Ideální“ knihovna je taková knihovna, které si lidé ani pořádně nevšimnou, protože je pořád na svém místě a vždycky má to, co potřebují.

(Z knihy „Dewey - Kocour z knihovny, který okouzlil celý svět“ od Vicki Myron)

Knihovna Vám nabízí nejen rozmanité služby, ale také příjemné prostředí pro Váš volný čas:

  • Navštivte akce, které pro Vás připravujeme.
  • Vychutnejte si také klid pro čtení.
  • Přijďte si jen tak posedět a odpočinout, nebo přemýšlet a tvořit.
  • Naplánujte si setkání s přáteli a známými.

Z našeho fondu si určitě vyberete. Najdete zde vše od časopisů, domácí i zahraniční beletrie přes dětskou literaturu, sci-fi a fantasy, hobby publikace, turistické průvodce až po slovníky a populárně naučnou a odbornou literaturu.

Samozřejmě se můžete připojit k Internetu.

Podrobněji v sekci Služby.

S výběrem, obsluhou počítače i jakýmkoli jiným dotazem Vám rádi pomůžeme!

Naše knihovna spolupracuje s knihovnou Bedřicha Beneše Buchlovana v Uherském Hradišti. S dětským oddělením letos spolupracovala v rámci celostátní akce „Noc s Andersenem“ a s oddělením pro dospělé spolupracuje prostřednictvím mezivýpůjční služby, aby svým čtenářům zajistila žádanou literaturu, kterou naše knihovna nemůže nabídnout.

Obecní knihovna Suchá Loz nabízí jak výpůjčku knih, zvukových nosičů, bezplatný přístup k internetu, tak donášku knih do místa bydliště. Tato služba je určena pro čtenáře, kteří z různých důvodů nemohou navštívit knihovnu v půjčovní době, jedná se většinou o čtenáře zdravotně postižené.

 

Provozní doba

Sobota 15:00 - 19:00 hod.

TOPlist